Dlaczego Żalmax?

Blisko 25 lat doświadczenia

W branży działamy od 1991 roku. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy nie tylko cenną wiedzę i umiejętności, ale też zaufanie klientów indywidualnych i hurtowych w całej Polsce.

Wysoka jakość produktów

Jesteśmy producentami żaluzji i rolet, dlatego mamy pełną kontrolę nad ich jakością. Do składania żaluzji i rolet wykorzystujemy elementy i wyroby sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów, takich jak: Anwis Polska, Selt czy Magnum System.

Profesjonalne doradztwo

Zamiast wciąż zmieniać kadrę, szanujemy wieloletnich pracowników o dużym doświadczeniu i umiejętnościach. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na naprawdę fachowe doradztwo i wysoką jakość usług montażowych.

Specjalne zniżki dla stałych klientów

W dzisiejszych czasach wiele firm nastawia się wyłącznie na pozyskiwanie nowych klientów, zapominając o dotychczasowych. My doceniamy lojalnych i stałych odbiorców naszych towarów i usług. I to właśnie im zapewniamy specjalne zniżki.

Możliwość negocjacji cen

W przypadku większych zamówień klientom oferujemy możliwość negocjacji cen i terminów płatności. Bo przecież elastyczność i indywidualne podejście do klienta to ważny bodziec do dynamicznego rozwoju dla obu stron.